Seminars Shedule

 

Shedule for 2019-2020

2019

   
Samara (Russia) January, 25-26 (Ekaterina Pitinova)
Orenburg (Russia) January, 25-26 (Florida Saburova)
Tallinn (Estonia) January, 26-27 (Kristina Lahe-Vader)
Nalchik (Russia) January, 26-27 (Nafisa Ganieva)
Saint-Petersburg (Russia) January, 26-27 (Andrey Grebennikov)
Minsk (Belarus) February, 2-3 (Natallia Chychuk)
Makhachkala (Russia) February, 2-3 (Nafisa Ganieva)
Riga (Latvia) February, 9-10 (Andrey Grebennikov)
Ljubljana (Slovenia) February, 23-24 (Tatiana Sukhinskaia)
Saint-Petersburg (Russia) March, 2-3 (Andrey Grebennikov)
Vilnius (Lithuania) March, 30-31 (Michail Chervov)
Moscow (Russia) April, 6 (Andrey Grebennikov)
Orenburg (Russia) April, 13-14 (Florida Saburova)
Hongkong (Hongkong) April, 13-14 (Yury Grebennikov)
Saint-Petersburg (Russia) April, 13-14 (Andrey Grebennikov)
Nizhnevartovsk (Russia) April, 15-16 (Veronika Pahomova)
Samara (Russia) April, 20-21 (Ekaterina Pitinova)
Ufa (Russia) April, 20-21 (Florida Saburova)
Kaspiysk (Russia) April, 20-21 (Nafisa Ganieva)
Grozny (Russia) April, 29-30 (Nafisa Ganieva)
Minsk (Belarus) May, 4-5 (Natallia Chychuk)
Petrozavodsk (Russia) May, 4-5 (Larisa Kuznecova)
Saint-Petersburg (Russia) May, 25-26 (Andrey Grebennikov)
Nizhnevartovsk (Russia) May, 25-26 (Veronika Pahomova)
Saint-Petersburg (Russia) June, 29 (Andrey Grebennikov)
Casteldefels (Spain) July, 20-21 (Andrey Grebennikov)
Orenburg (Russia) July, 20-21 (Florida Saburova)
Minsk (Belarus) August, 3-4 (Natallia Chychuk)
Rostov-on-don (Russia) August, 16-17 (Ludmila Kovziridze)
Saint-Petersburg (Russia) August, 17-18 (Andrey Grebennikov)
Rabat (Morocco) September, 7-8 (Andrey Grebennikov)
Palanga (Lithuania) September, 14-15 (Michail Chervov)
Irkutsk (Russia) September, 14-15 (Andrey Grebennikov)
Tallinn (Estonia) September, 18-19 (Kristina Lahe-Vader)
Saint-Petersburg (Russia) September, 21-22 (Andrey Grebennikov)
Limassol (Cyprus) September, 28-29 (Andrey Grebennikov)
Sofia (Bulgaria) October, 6-7 (Stefan Bukreev)
Orenburg (Russia) October, 11-12 (Florida Saburova)
Saint-Petersburg (Russia) October, 12-13 (Andrey Grebennikov)
Varese (Italy) October, 19-20 (Andrey Grebennikov)
Riga (Latvia) November, 9-10 (Andrey Grebennikov)
Minsk (Belarus) November, 16-17 (Olga Lapysh)
Saint-Petersburg (Russia) November, 16-17 (Andrey Grebennikov)
Mexico (Mexico) November, 23-24 (Andrey Grebennikov)
Moscow (Russia) November, 30 (Andrey Grebennikov)
Saint-Petersburg (Russia) December, 14-15 (Andrey Grebennikov)
Saint-Petersburg (Russia) December, 21 (Andrey Grebennikov) Sculpturing-massage 2.0

2020

   
Minsk (Belarus) January, 18-19 (Olga Lapysh)
Saint-Petersburg (Russia) January, 25-26 (Andrey Grebennikov)
Nizhnevartovsk (Russia) January 31 - February 1 (Veronika Pahomova)
Kazan (Russia) February, 8-9 (Elena Khusainova)
Barcelona (Spain) February, 15-16 (Andrey Grebennikov)
Saint-Petersburg (Russia) February 29 - March 1 (Andrey Grebennikov)
Vilnius (Lithuania) March, 14-15 (Michail Chervov)
Minsk (Belarus) March, 21-22 (Olga Lapysh)
Varese (Italy) March, 28-29 (Andrey Grebennikov)
Saint-Petersburg (Russia) April, 11-12 (Andrey Grebennikov)
Orenburg (Russia) April, 17-18 (Florida Saburova)
Grozny (Russia) April, 20-21 (Nafisa Ganieva)
Saint-Petersburg (Russia) May, 23-24 (Andrey Grebennikov)
Minsk (Belarus) May, 30-31 (Olga Lapysh)
Orenburg (Russia) June, 12-13 (Florida Saburova)
Saint-Petersburg (Russia) June, 27-28 (Andrey Grebennikov)
Casteldefels (Spain) July, 11-12 (Andrey Grebennikov)
Minsk (Belarus) July, 25-26 (Olga Lapysh)
  
English